KONST / Litografier / Färglitografi 16694305
nr 1669 4305
Ingrid Rosell-Lindahl
(1928-2010), Sverige
Signerad, numrerad 85/100, daterad -77. Färglitografi, bildmått: 65x48 cm, yttermått inklusive ram: 74x55 cm
Ingrid Rosell-Lindahl, svensk bildkonstnär född 1928 i Stockholm, död 2010.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 december 2024
kl 20:41:39
12/12 15:44:15
Ingrid Rosell-Lindahl
Läs mer om Ingrid Rosell-Lindahl